Pakiet “Medycyna bez granic – Best Doctors” gwarantuje opiekę medyczną w poważnych stanach chorobowych (nowotwory, przeszczepy, zabiegi operacyjne i in.) w placówkach medycznych na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AFPARTNER, z którą nasza kancelaria nawiązała współpracę.

AFPARTNER jest niezależną firmą działająca na rynkach finansowych od kilkunastu lat, która zajmuje się konstruowaniem specjalistycznych rozwiązań dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Celem prowadzonego przez nią doradztwa jest ochrona interesów klientów pod względem finansowym i prawnym.
Pierwszym rekomendowanym przez AFPARTNER rozwiązaniem jest ubezpieczenie obejmujące 3 obszary: wydanie drugiej opinii lekarskiej, opiekę medyczną za granicą oraz leczenie po powrocie do kraju. Jak to działa?

  • Druga opinia medyczna

Zapewniamy przygotowanie raportu zawierającego potwierdzenie diagnozy przez światowego eksperta oraz rekomendacje co do dalszego procesu leczenia.

  • Opieka medyczna za granicą

Organizujemy i pokrywamy koszty procesu leczenia w wybranej zagranicznej placówce medycznej, organizujemy transport i zakwaterowanie.

  • Opieka ambulatoryjna w Polsce

Po powrocie z zagranicy zapewniamy dostęp i pokrywamy koszty ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych na terenie Polski.

Instytucja Best Doctors działa od 1989 r. i skorzystało z niej 30 mln. klientów na całym świecie. W ramach pakietu suma ubezpieczenia która pokrywa ww. koszty wynosi aż 2 mln EURO. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem bliższych informacji o tej ofercie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.